Міжнародні Авіалінії України

  • Міжнародні Авіалінії України
  • Туризм
  • Авіа : Міжнародні рейси , Рейси по Україні

Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” – це провідна українська компанія, заснована у 1992 році. 100% акцій МАУ знаходяться у приватній власності.
Основною діяльністю “Міжнародних Авіаліній України” є пасажирські та вантажні перевезення.
До складу флоту авіакомпанії МАУ входить 32 авіалайнери різних модифікацій. Базовим аеропортом МАУ є Державний міжнародний аеропорт Києва “Бориспіль” (КВР).
Надійність, українська гостинність, сучасний флот, досвідчений сертифікований льотний склад та наземний персонал є запорукою успішної діяльності МАУ як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках.

Спеціальна пропозиція для власників карток EBA Favourite Card
2000 бонусних миль при реєстрації в програмі лояльності авіакомпанії Panorama Club
Для власників карток EBA Favourite Card діє нарахування 2000 бонусних миль на індивідуальну картку програми Panorama Club при реєстрації в програмі та 1000 бонусних миль після першого перельоту. Реєстрація в програмі Panorama Club за посиланням. http://www.flyuia.com/panorama-club/Reg_Start.html?EnrollmentSource=EBA
Тільки для власників карток EBA Favourite Card карта категорії Classic оформляється одразу після реєстрації в програмі, що надає можливість вже при першому перельоті отримати переваги для власників карт категорії Classic (в т.ч. понаднормове перевезення зареєстрованого багажу та ручної поклажи). З перевагами та привілеями для власників карток програми лояльності Panorama Club можна ознайомитись за посиланням http://www.flyuia.com/ua/panorama-club/PC/rivni-uchasti-perevagi-ta-privilei.html

Послуги, що надаються зі знижками:

  • 2000 бонусних миль при реєстрації в програмі Panorama Club
Поділитися:

У вас з'явилися коментарі?

Міжнародні Авіалінії України

Міжнародні Авіалінії України

Адреса

КИЇВ

  • КИЇВ, Харківське шосе, 201-203

    +38 (044) 581 50 50
  • КИЇВ, Лисенко, 4

    +38 (044) 581 50 50